"PLAYTIME -2014" өнөөдөр эхэлнэ
2014-7-19

"PLAYTIME -2014" амьд хөгжмийн наадам өнөөдөр Монгол Шилтгээнд эхэлнэ. Улаанбаатар хотын 375 жилийн ойн хүрээнд зохион байгуулагдаж буй 13 дахь удаагийн наадмын тоглолтын хуваарийг хүргэж байна. Мөн наадмын үеэр нийтийн тээвэр уртасгасан цагаар ажиллах юм. Дүнжингарав худалдааны төвөөс Гачуурт тосгон чиглэлд “ЭМСИД” болон “Мяралзаа” компаниудын 7 автобус иргэдэд үйлчидэг бөгөөд жирийн амралтын өдрүүд 45.5 рейс хийдэг  бол энэ өдрүүдэд  49.5 рейс хийхээр болжээ.

ө

Наадмын тоглолтуудын дэлгэрэнгүйг хүргэж байна.

15.30 – 16.00    Солонго хамтлаг
14.00 – 14.30    Шугам
16.00 – 16.40    Kush & Oyuka
14.30 – 15.10    Berd
16.40 – 17.20    Аадар
15.10 – 15.50    Silent Scream
17.20 – 18.00    Lego
15.50 – 16.30    Motorway
18.00 – 18.40    The Compass
16.30 – 17.00    White Shadow
18.40 – 19.20    The Colors
17.00 – 17.40    One Way
19.20 – 20.00    Marquis On The Radio
17.40 – 18.20    Чойжоо
20.00 – 20.40    The Lemons
18.20 – 19.00    Vatame
20.40 – 21.20    Нисванис
19.00 – 19.40    Оршихуй
21.20 – 22.00    Хонх хамтлаг
19.40 – 20.20    Rec On
22.10 – 23.10    Envy (Japan)
20.20 – 21.00    Jokers Wild (Pink Floyd Tribute)
23.20 -  00.50    Peter Hook And The Light (UK)
21.00 – 21.50    Моханик
22.00 – 22.50    Мумий Тролль (Russia)
Music (during intervals)
15.30 – 17.00  Smooth Operator
13.50 – 16.00    Leather Nation
17.00 – 19.00  Leather Nation
16.00 – 18.00    Metallium
19.00 – 21.00  Hi-Fi Team
18.00 – 20.00    Hi-Fi Team
21.00 – 22.30  Metallium
20.00 – 22.00    Smooth Operator
ДАВАЛГАА ТАЙЗ 
11.00 – 11.20    El Cid
10.10 – 10.30    The Vibes
11.20 – 11.40    Strings
10.30 – 10.50    MonHax
11.40 – 12.10    Sakobs
10.50 – 11.10    Linked
12.10 – 12.40    The Electrics
11.10 – 11.40    Purgatory Destroyers
12.40 – 13.20    Sunderia
11.40 – 12.20    Аясын Салхи
13.20 – 13.50    The Y.O
12.20 – 12.50    The Tourists
13.50 – 14.20    Tangled Wires (USA)
12.50 – 13.20    Amphibian Sphere
14.20 – 14.50    Futurama
13.20 – 13.50    Return (USA)
14.50 – 15.20    Atlantics
DJ Sets 
16.00 – 18.00    Hi- FI Team
14.00 – 16.00   Hi & Lo
18.00 – 20.00    Big Up !
16.00 – 18.00   Big Up!
20.00 – 22.00    Discotheque
18.00 -  20.00   Smooth Operator
22.00 – 01.00    Smooth Operator
20.00 – 22.00   Discotheque
01.00 – 03.00    Leather Nation
НААГЛИХАЦ ТАЙЗ
12.00 – 14.00   DJ Maara
12.00 – 14.00   DJ Maara
14.00 – 16.00   DJ Эрхэм
14.00 – 16.00   D Join Event
16.00 – 18.00   Hi & Lo
16.00 – 18.00   Aural Projects
18.00 – 20.00   D Join Event
18.00 – 20.00   DJ Эрхэм
20.00 – 22.00   Aural Projects
20.00 – 22.00   Deep Music Freakz
22.00 – 00.00   Deep Music Freakz
В.Бат  
Shuud.mn
Сонин хачин